Turkey  Turkey

Baan Kang Mung Bed & Breakfast

Baan Kang Mung Bed & Breakfast

Baan Kang MungHua Hin kentinde bir bütçe ve modern konuk evi.

Baan Kang Mung Hua Hin ("บ้าน กาง มุ้ง หัวหิน"), kısa bir süre önce restore geleneksel beyaz boyalı eski stil Hua Hin ev,.Dekorasyon modern hem de geleneksel bir tarza farklı bir karışımı olarak tasarlanmışsadece 9 odaile, konfor ve basit biryaşam sağlanacaktır.

Baan Kang Mung Kao Takiab köy Hua Hin kasaba, güzel beyaz kumlu plajı ve berrak denizi 4 kilometre streç yürüme mesafesinde sadece 40 metre mesafede yer almaktadır.

Baan Kang Mung açık veranda tarzı yemek alana sahip bir açık plan ortak oturma odası serin bir sömürge tarzı bir atmosfer sağlar. Jazz ve kolay müzik dinleme kahvaltı zamandaince bir kahve ya da çay bir fincan zevk iken, rahatlayınya da daha önce bir bardak şarap için mükemmel bir ortam sağlaröğle veya akşam yemeğiGün batımındakokteyller birakşam yemeğinden önce aperatif ile servis denemelisiniz. Güler yüzlü personelimizsıcak bir karşılama sizi temin edeceklerdir.

Baan Kang Mung ... ... ..mutluluk, huzur ve eğlenceli bir yaşam tarzı Hua Hin kentinde gelip keşfetmek için bekler.

Gelin ve ailemizin bir parçası olmak.

English Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai