Czech  Czech

Baan Kang Mung Bed & Breakfast

Baan Kang Mung Bed & Breakfast

Baan Kang Mung Hua Hin ("บ้าน กาง มุ้ง หัวหิน") je v poslední době obnoven starý styl Hua Hin dům namaloval v tradiční bílé. Pouze s 9 pokojů, která by v různé kombinace moderní, ale tradiční styl výzdoby, budete mít jistotu, pohodlí a jednoduché živobytí.

Baan Kang Mung se nachází v obci Kao Takiab v Hua Hin města, jen 40 metrů chůze od krásné 4 km úsek bílé písečné pláže a průzračné moře.

Baan Kang Mung poskytuje cool koloniální atmosféru v otevřeném plánu společná obývací místnost s jídelním venkovní veranda stylu oblasti. Jazz a snadné poslech hudby nabízí ideální prostředí pro odpočinek a zároveň se těší na šálek dobré kávy nebo čaje, při snídani, nebo sklenku vína před obědem nebo večeří. V Sun-set proč to nezkusit jeden z našich koktejly s občerstvením před večeří? Náš přátelský personál vám zajistí na vřelé přivítání.

Baan Kang Mung ... ... .. čeká na vás, aby přišel a objevovat štěstí, klidu a zábava životní styl Hua Hin města.

Přijďte a staňte se součástí naší rodiny.

English Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Japan Thai